Duben 2018

001. wallpapers

23. dubna 2018 v 15:59 | - Alison |  graphics
Hello, mates.

Jelikož jsem nerd, kterého baví tvořit grafiku, dávám možnost k-pop fanouškům mít na tapetě jejich idoly :D Není jich mnoho, ale plánuju v budoucnu vydat ví (doufám!). Stáhnout se dá na jeho kliknutím a poté stahnutím obrázku (ale to snad všichni dáme :D). Nevím, co bych dodala - pravděpodobně nic :D

páčko.
-Alison (tentokrát nahoře článku :o)


ordered layout - caitlyn

22. dubna 2018 v 12:07 | - Alison |  ordered layouts
Persona 5 (Sakura Futaba) || http://dreamlog.blog.cz || 065% || preview || - Alison

Ach ano, ano, přináším objednananý layout od mojí jediné zákaznice (škoda, že je to fakt pravda xD) a pravděpodobně i od mojí jediné čtenářky Caitlyn. Opět chtěla s Futabou, tak je teda s Futabou... no :D Absolutně jsem netušila, jaké barvy k sobě dát, ale na Futabě převládá hlavně oranžová (vlasy) a zelená (bunda). A ta černá je tam jednoduše kvůli tomu, že černá se hodí ke všemu (kromě žluté - pokud se nesnažíte někoho nadosmrti oslepit). Myslím, že layout mohl být lepší, uznávám. Je v něm mnoho elementů, zejména v spodní části horního menu. Snad se tam dá zorientovat :D

Sama se snažím připravit nový layout pro vlastní blog. Jenže to nějak nejde :D Nevím pro koho se rozhodnout. Nebo bych mohla udělat layout bez postavy... ne, to by bylo moc divné. Mám jeden rozpracovaný s JinSoul a přemýšlím, jestli z něj neudělat free layout, což se asi stane. Kdo ví. Budiž, nestarejme se o budoucnost, žijeme v přítomnosti (renessaince much?).

páčko.
- Alison.

chill night routine -

21. dubna 2018 v 18:36 | - Alison
Hello, fellow mates!

Když už tu mám ranní rutinu, proč nedat tu večerní? Navíc moje ranní rutina je jen to, jak nestíhám do školy a většina toho je, že sedím ve vlaku se zpožděním. Večer toho dělám o dost víc, tak abyste neřekli :D Navíc, večerní rutinu beru v podstatě všechno, co se děje od konce školy. Sice to není úplně večer, ale to je jen detail.

Upozorňuji, že tohohle se úplně neřídím. To znamená, že každý můj večer neprobíhá přesně takto. Ale to snad všem došlo.


"end of school"

Většinou mi škola končí v periodě od 14:00 až 16:00 (držíme se časů v prvního pololetí, bez nočních seminářů). Největší neštěstí je, když končí ve stejnou hodinu všechny třídy 1. ročníků. A protože máme všechni prváci skřínky na stejném místě, nedá se tam ve zdraví přežít. Naše uličky v šatně jsou neuvěřitelně malinké a když se tam natlačí něco přes 40 žáků... není to hezké. Navíc máme skřínky po dvou, což je ještě horší, než kdyby byly po jednom. Takže po všem tom manévrování v šaně, kde se snažím nebýt zašlápnutá nějakým spolužákem, se vymotám z šatny a počkám na kamarádky.

"food"

Spolu s kamarádkami, na které jsem čekala, si jdu dát oběd. Jestli jste si mysleli, že školní oběd, tak lol, to ne. Školní jídelnu ani nemáme. Kdybychom měly obědy, tak bychom musely jít na základku, což je 15 minut pěšky. Myslím, že obědy ze svých peněz v Bageterii je o dost lepší volba, přestože trochu dražší. Na obědu se zdržím max. 20 minut, protože musím stihnout vlak. K obědu si většinou dávám něco menšího, například palačinky nebo typicky Patatas z Bageterie :D V horších dnech si koupím čokoládovou rolku z pekárny na nádraží, ale to jenom, když nestíhám.

the playlist

16. dubna 2018 v 15:28 | - Alison |  diary
/same/

Oh boy, Alison vstává z mrtvých.

Protože jsem absolutně nekreativní nekamarádský homo sapiens sapiens (asi? :D), tak sem dám nějaký článek, který trvá 5 minut, aby ho člověk napsal. Přináším tedy můj playlist a doporučení na písně. Většina z toho je k-pop (surprise, surprise!), ale najdou i písničky ze západu.

1. LOONA/JinSoul - "Singing in the Rain"
Tahle. Písnička. Je perfektní. Sice je starší (z minulého července, myslím), ale nějak se mi neohrála. LOONA je zajímavý projekt pro novou girl group, která má tenhle rok debutovat. Každá členka debutuje nejprve sama se svým sólo albem a poté v sub-unit. Členů má být 12, z toho už všechny známe. Jenže LOONA jako celek ještě nedebutoval, takže... je to složitý a navíc neumím vysvětlovat :D Singing in the Rain od JinSoul patří k mým absolutním favoritům ♥ Ještě k tomu je video naprosto dokonalé.
"Hey boy, I been thinking about us.
Got me singing in the rain."