sketchbook

18. března 2018 v 15:22 | - Alison |  art

Uhuh, někdo tu dlouho nebyl. Ani nevím, jestli má vůbec smysl něco psát, protože si to stejně nikdo nepřečte. Na druhou stranu blog slouží ke svěření a to by se mi celkem hodilo. Tak jsem se dneska dokopala k tomu, abych něco napsala, protože bych ve svém životě mohla fakt něco dělat, pro jednou. Originálně jsem chtěla udělat sketchook tour, ale hned jak jsem otevřela svůj skicák, tak jsem ho se slovy "fuj" zavřela. Po chvilce úvahy jse ho znovu otevřela a rozhodla jsem se, že sem dám jen poslední kusy.

Poslední dobou jsem se snažila aspoň zkusit něco "nakreslit" - a skončilo to fatálně. Zkusila jsem to totižto nový styl, jestli se tomu tak dá nazývat, a vůbec netuším, co to má být. Jako asi jsou to lidi (překvapení, pokud jste to nepoznali). Na prvním obrázku má být údajně Julie z filmu Romeo a Julie (verze roku 1968 aka ta nejlepší verze). Naopak to druhý má být Seulgi, ale upřímně? Nejsem si jistá.

Mimochodem, všechny moje skicáky jsou od Canson (částečně je to protože žádné jiné u nás neprodávají, lol). Většina skicáků od Canson jsou opravdu dobré. Jediný, který mi moc nevyhovuje, je Aquarelle. Ale o sketchboocích bych psala radši jindy.


Další věci ze svého sketchbooku sem odmítám dávat, protože takový level trapnosti by žádný tvor nepřežil. Ráda bych někdy něco dotáhla do konce, ale když vidím, jak to vypadá, tak... uh. Trošku mě to přestává motivovat, ale whatever. Dokud mě to bude bavit, tak můžu pokračovat. Ovšem, profesor na výtvarku má jiný názor...

Ve škole jsem si na výtvarce hodně oblíbila akvarel a olejovky. Olejovky trvají trochu déle než uschnout (tím trochu myslím o dost), ale to dává člověku čas, aby do jedné barvy mohl přidat další. Další zajímavé médium je akryl, ale ten zasychá celkem rychle. Hezky se s míchají barvy, ale pokud nepracujete rychle, tak to není dobrý. Osobně mám doma jenom akvarel. Vtipný bylo, když jsem ho kupovala.

Prodavačka: Co byste si přála?
Alison: Máte akvarel v kostkách?
Prodavačka: Ano, máme. Jaký byste si přála?
Alison: Co nejlevnější, prosím...
Prodavačka: ... vy jste studentka, že ano?

#CZstudentlife. Fakt si lidi musí zvykat, že peníze jsou fakt potřeba, i když jich je málo. To je všechno.

páčko.
- Alison.
 


Komentáře

1 Caitlyn Caitlyn | Web | 19. března 2018 v 6:23 | Reagovat

Boi, ty si kupuješ sketchbooky a ja tu mám normálne A4 :D
Tá Júlia je mega bro ♥. Skúšaš nový štýl? :D Asi ťa ovplyvnila výtvarná lvl gympel :D Určite v takomto štýle pokračuj.
No, ja výtvarnú už nemám(aleluja), ale pamätám si kolko money som minula na nepotrebné umelecké potreby. Chápeš ja doma nemalujem, iba kreslím, takže pre mňa to sú dosť nepotrebné veci. No tak som ich dala sestre :D

Vy jste studentka, že ano?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama