Březen 2018

sketchbook

18. března 2018 v 15:22 | - Alison |  art

Uhuh, někdo tu dlouho nebyl. Ani nevím, jestli má vůbec smysl něco psát, protože si to stejně nikdo nepřečte. Na druhou stranu blog slouží ke svěření a to by se mi celkem hodilo. Tak jsem se dneska dokopala k tomu, abych něco napsala, protože bych ve svém životě mohla fakt něco dělat, pro jednou. Originálně jsem chtěla udělat sketchook tour, ale hned jak jsem otevřela svůj skicák, tak jsem ho se slovy "fuj" zavřela. Po chvilce úvahy jse ho znovu otevřela a rozhodla jsem se, že sem dám jen poslední kusy.

Poslední dobou jsem se snažila aspoň zkusit něco "nakreslit" - a skončilo to fatálně. Zkusila jsem to totižto nový styl, jestli se tomu tak dá nazývat, a vůbec netuším, co to má být. Jako asi jsou to lidi (překvapení, pokud jste to nepoznali). Na prvním obrázku má být údajně Julie z filmu Romeo a Julie (verze roku 1968 aka ta nejlepší verze). Naopak to druhý má být Seulgi, ale upřímně? Nejsem si jistá.

Mimochodem, všechny moje skicáky jsou od Canson (částečně je to protože žádné jiné u nás neprodávají, lol). Většina skicáků od Canson jsou opravdu dobré. Jediný, který mi moc nevyhovuje, je Aquarelle. Ale o sketchboocích bych psala radši jindy.