001. mädchen amick

27. prosince 2017 v 11:43 | - Alison |  art
Další bezvýznamný sketch, ze kterého mám divné pocity. Mädchen Amick mám sice hodně ráda jako herečku (ach, Seepwalkers, verze z roku 1992), ale její rysy jsou něčím zvláštní. Tak zvláštní, že to prostě nedokážu nakreslit přesně. ALe myslím zvláštně hezké. Mädchen je strašně hezká herečka z 90. let. Aktivní je dodnes, hraje například Alice Cooper v populárním seriálu Riverdale (dám vám odkaz za sledování Riverdale zdarma, protože jsem tak hodná).

Jak vím, že je Riverdale populární? Jednoduše - ve škole vždycky holky z C (naše třída má skřínky vedle nich) blázní o Riverdale, tak šíleně, že jinak se to pojmout nedá. A taky vidím o Riverdale kecy úplně všude, takže. Viděla jsem asi 1. sérii, ale nijak moc mě to nevzalo. Nechci to úplně vyspoilerovat (což znamená, že to 100% vyspoileruju :D), ale tak nějak jsem tušila, že Jasona zabil jeho otec. Druhou sérii jsem se ani tak moc nenamáhla sledovat, ale teď mě fakt zajímá, kdo je Black Hood.

Mädchen Amick hrála ve více seriálech než jen v Riverdale. Asi můj nejoblíbenější film, kde vystupovala je Sleepwalkers (horor/fantasy/sci-fi).

Takže ke kresbě samotné. Nejdřív jsem chtěla Mädchen namalovat temperami, ale dost rychle to přešlo, protože Alison a tempery se k sobě absolutně vůbec nehodí :D Tak jsem přemýšlela nad vodovkami, ale (!) potom jsem si všimla, že jsem začala kreslit na špatný papír :D Tak jsem ji teda vystínovala a nechala ji tak být. Konec.

páčko.
- Alison

/kresba je má, bez povolení jí prosím nikde nepoužívejte/
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama