music tag

25. dubna 2017 v 17:41 | - S
S Yo jsme někdy tenhle měsíc (baf) vymysleli společný TAG, který bychom mohly udělat. Daly jsme si téma hudba a dál jsme jen vymýšlely otázky... takhle to dopadlo:

1. Aktuálně nejoblíbenější písnička?
Mám jich víc :D Nevím, nikdy nemám "stálou" oblíbenou píseň, protože se to strašně moc mění. Ale líbí se mi Dream in a Dream, Meow Meow, Limitless, Liar, Goodbye, The 7th Sense, atd.

2. Nejotravnější písnička?
Ona každá písnička přijde časem otravná. Samozřejmě jsou výjimky - písně, které nemám ráda od začátku. Třeba Me Gustas Tu anebo Pick Me... prosím. Taky mi přijdou otravné písničky, ve kterých se všechno opakuje minimálně 1658345868464krát (např. Very Very Very).3. Posloucháš písničky z "trending"?
Ani moc ne. A k-pop v trendingu taky moc nenajdete :D Mám svůj vlastní trending, lol. Ale z trendingu se mi dost zalíbila písnička "Shape of You" od Eda (the zpěvák zrzek), kdo jí nezná, že jo :D

4. Nejoblíbenější zpěvák?
Hm... líbí se Haechanův hlas. Taky Kihyun má nádherný hlas. Baekhyun, Luhan, Woozi, Jonghyun, Taeil taky. Takže není jeden :D Z holek je to 100% Sohyang (poslechněte si její Arirang O-o). Potom je Ailee, Taeyeon, Elkie a Jennie (i když je rapperka, z BlackPink zpívá nejlíp, lol). Taky mám hodně ráda SAARA, ale tu spíš vnímám jako jednu z nejlepších skladatelek spolu s LD Noise.


5. Který hudební styl preferuješ?
Žádný... pustím si to, na co mám náladu. Už jsem někdy psala, že jsem dost versatilní co se týče žánrů a stylů. Dřív jsem říkala jak metal a rap jsou nejhorší styly, co kdy můžou být. Potom jsem si je poslechla a líbily se mi :D

6. Myslíš, že video je důležitá součást hudby?
Je a dost důležitá. Myslím, že to apeluje i náš zrak, protože třeba u Limitless - ta píseň je neskutečně libová, ale jejich oficiální M/V je otřesný. Proto se všude dává performance ver. jako oficiální, protože na to originální nejde ani koukat :D Naopak, holčičí skupina jménem LOONA má hodně kvalitní M/V a věřte, že to na té písni dost mění.

7. Tvých top 5 písniček?
Well...

1. NCT U - The 7th Sense (feat. Haechan)
Pls, tahle verze s Haechanem je prostě... však víte víte :D Líbí se mi i ta normální oficiální verze, ale Haechanův hlas tomu něco dává. A je to nádherný. Narazila jsem na něj v traileru Synchronization of your dreams, a tam je všechno pure art :')
2. TEN - Dream in a Dream
Když vyšla Dream in a Dream všichni byli strašně moc nadšení, protože TEN, že jo :D Jakmile ji doposlechli, tačali si stěžovat na "nedostatek textu"... ha, pfffffff. Tahle píseň by měla být vystavená v Národním muzeu. Myslím, že to málé množství textu tomu dodává originalitu. A umění nepotřebuje nic říkat, aby to bylo umění... samozřejmě vynecháme literaturu.


3. CLC - Meow Meow
3:) Prosím, ignorujte význam písně a zaměřme se na to z hlediska hudebního (JENOM hudebního). Doslova miluju hudbu v pozadí, když Yeeun rapuje... víc něčeho takového potřebuju. Sorn a Yeeun dávají zajímavou harmonii. Není to špatné, naopak, dechberoucí (?). Plus Elkiin a Eunbiin hlas se vážně hodí k Meow Meow.4. NCT 127 - LIMITLESS
Už jsem hodněkrát psala, jak tohle je totálně arghg :D Je stále úžasná, i když jsem si ji poslechla asi 5468746854658156484648krát, ale není to dobře?


5. K.A.R.D. - Don't Recall
Poslední v seznamu :'( K.A.R.D. je jediná namixovaná k-pop skupina, kterou znám. Teda, doufala jsem, že holky a kluci budou mezi sebou víc zpívat a oni jako kdyby byla mezi nimi kamenná zeď. Nu, píseň sama o sobě je perfektní, jen je mi opravdu líto toho, že nejsou víc propojené hlasy.


8. Píseň, kterou jsi si znenáviděla?
Budu mluvit hlavně o jednom příkladu. Fighter od MONSTA X. Dřív jsem tu písničku neskutečně žrala a považovala za hotový poklad, ale teď... no :D


10. Jak často posloucháš hudbu?
KAŽDÝ DEN. Hodinu. Minutu. Sekundu... prostě pořád :D

-páčko.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama