7 prettiest ulzzangs

23. dubna 2017 v 14:12 | - S
"Ulzzang true definition is "best & "face" = best face in korean. They are basically people with above average looks, sometimes with the use of photoshop and haduri who post their pics online, some becoming internet celebrities."


7. Dora (@dora_0121)
Tahle holka je z Taiwanu a holy schnitzel!? Je strašně nádherná :D Někdy jsem četla článek o té holce z McDonaldu v Taiwanu, jak byla strašně hezká a že vypadala jako panenka, tak si ji lidé fotili... tak toto je jedna z jejích kamarádek. Dora mi připadá hezčí než tamta, ale to jsem asi sama, lol. Nikdy jsem neměla ráda ten "panenkovský" vzhled (sama prý vypadám jako panenka, okay :D). Předtím měla dlouhé vlasy, ale nedávno se ostříhala... no, sluší jí obě dvě varianty.
6. Kim Rieon (@rieoni)
Kdyby Irene a Seulgi z Red Velvet měli dítě, asi takhle by vypadalo. Nedělám si srandu. Nevím, co dodat. Moc jí neznám, ale má takovou dost studenou auru, pokud to chápete :D Yup, má hezkou auru, vážně. Rieon vypadá spíš jako klasická ulzzang a nebudu lhát - většina ulzzang vypadá ÚPLNĚ identicky.


5. Yene // Shin Yeeun (@y.eeun00)
Yene zrovna trénuje pod Key East Ent. a bude z ní herečka (!!!). Celkem dost lidí říká, že vypadá jako Irene a trochu i jako Seolhyun. S tím musím souhlasit. Měla víc Instagramů, ale musela si je smazat kvůli Key East. Mimochodem, je to kamarádka s Eunbin z CLC... upřimně bych si nedokázala představit, že bych s těmi dvěma chodila do třidy :D


4. Tini Chien (@tinichien)
Další čínská ulzzang... nevím co k ní dodat. Je hezká :D


3. Yuko // Baek Sumin (@iam.sue)
Taky označovaná jako nejhezčí tvář v Koreji. Vypadá chladně, ale legendy říkají, že nikdo neví jaká je v reálu. Tahle holka je skromná a nemusí všem svůj obličej vnucovat do očí, což je dobře. Na internetu ystupuje pod přezdívkou Yuko, a tak je i většinou známá. Je modelka pro VintageVender.


2. Pimtha // Thanida Manalertruengkul (@pimtha)
Pimtha se proslavila svým Instagramem, kde přidává různé fotky ze svých cest. Je to obyčejná holka, která ráda fotí a bloguje o životním stylu. Má i vlastní značku ručně vyrobených tašek na foťáky Memento (jsou fakt hezké, ale strašně drahé :/). Jo a má ráda jídlo :D


1. Jeong Hyang (@hyanggggg_)
Absolutně nevím, co mě na Hyang strašně bere, ale něco tam je. Mimo toho, že je strašně nádherná, samozřejmě. Je modelkou pro Seoul Store a součástí Seoul Sister s dalšími ulzzangs. Není úplně nejznámnější, ale to ji nedělá nijak ošklivější. Ale zatímco jiné ulzzang mají typické velké oči, malé rty, atd., Hyang prostě nějakým způsobem vypadá jinak. Jako nějak normálněji a ne jako chodící porcelánová panenka.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama